home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Brasov

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 6-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ŢUICĂ Mara Colegiul "Emil Racoviţă", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
2 ADAM Alexandru Peter Thal RÔşnov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
3 ANDONE Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT
4 ANDREI Jardan Şcoala Gimnazială Nr. 5, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
5 BĂDULESCU Roxana Colegiul de Ştiinţe "Grigore Antipa", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
6 BEJAN Vlad Colegiul "Emil Racoviţă", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
7 BOGHIŢĂ Răzvan Şcoala Gimnazială Nr. 4, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
8 BUCESCU Andreea Colegiul Naţional "Aprily Lajos", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
9 CATRINA Mirela Magdalena Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT
10 CATRINA Sorana Aurelia Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT
11 COMANICIU Cristina Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT
12 GARCU Bogdan Şcoala Gimnazială Nr. 2, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
13 IANCĂU Alexandru Şcoala Gimnazială Nr. 4, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
14 LUPŞA Simona Şcoala Gimnazială "Peter Thal", RÔşnov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
15 MALANCIOU Daniel Şcoala Gimnazială Nr. 8, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
16 MINCA Daria Colegiul de Ştiinţe "Grigore Antipa", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
17 NASTASE Paraschiva Şcoala Gimnazială Nr. 9, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
18 OLTEI Sebastian Liceul "Andrei Mureşanu", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
19 PINTILICIUC Ana-Maria Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT
20 RADULESCU Răzvan Şcoala Gimnazială Nr. 12, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
21 SPĂTARU Andrei Cristian Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
22 STĂNCESCU Constantine Şcoala Gimnazială Nr. 5, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu
23 ULIERU Ioana Colegiul de Ştiinţe "Grigore Antipa", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro