home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Alba

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ȚOC MARIUS-NICOLAE Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Humeniuc Ramona
2 ALISIE RĂZVAN Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius
3 CĂPĪLNEAN ADRIAN Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
4 CEUCA LAURA Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Mureșan Laura
5 CRĂCIUN DAN Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Furdui Călin
6 CRIȘAN DARIUS Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
7 DĂNILĂ RĂZVAN Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Lebădă Monica
8 FODOR GEORGE-DAVID Liceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Badu Mihai
9 GĂINAR DAN Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Furdui Călin
10 GOIA DANIELA Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae-Virgil / Berindeie Elena
11 GRUIAN DAVID Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Humeniuc Ramona
12 HĂLMĂGEAN IULIAN Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Florea Mihaela
13 HEGEDUȘ SIGISMUND-PAUL Colegiul Național "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin
14 JUGARIU DRAGOȘ Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Furdui Călin
15 MARUNEAC VLAD Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius
16 MIHAI ILIE Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Florea Mihaela
17 MOLDOVEANU DAN Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
18 MUNTEAN EDEN-NATAN Colegiul Național "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin
19 OANCEA ANDREEA Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
20 POPESCU BOGDAN Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Marian Luminița
21 SCARLAT ALIN Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius
22 SOLYOM FELIX-ȘTEFAN Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Humeniuc Ramona
23 TRĪNC ADRIAN Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae-Virgil / Berindeie Elena
24 TRUȚĂ VLAD-CRISTIAN Liceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Badu Mihai


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro