home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Alba

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ȘTEFAN DIANA Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius
2 ANDRAȘ ȘTEFAN-DANIEL Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae-Virgil / Berindeie Elena
3 BENDEA PAULA-ALEXANDRA Liceul "Horea, Cloșca și Crișan" - ABRUD Iancu Alina-Marieta
4 BOCȘA MIRELA-ALEXANDRA Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae-Virgil / Berindeie Elena
5 BRAȘOVEANU ANDREI Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius
6 CĂTA MIHAI Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius
7 CERNUȘCĂ TUDOR Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Mureșan Laura
8 CHIRILĂ MARIUS Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Roșu Mihaela
9 COSTEA SARA-NICOLETA Liceul "Horea, Cloșca și Crișan" - ABRUD Iancu Alina-Marieta
10 DOCOLIN ALEXANDRU Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
11 DREGHICI POPA-VLAD Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius
12 FULEA RĂZVAN-DOREL Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Palcu Carmen
13 IANCU PAUL Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Palcu Carmen
14 MĂTĂRĪNGĂ MIHAI-VLAD Colegiul Național "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin
15 MOLDOVAN ADRIAN Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius
16 MURG DANIEL Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Roșu Mihaela
17 SALĂU BOGDAN Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius
18 SEVESTREAN VASILE Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Dehelean Ovidiu
19 TRIFA MARIA Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae-Virgil / Berindeie Elena


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro