home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Alba

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ANCĂU ADRIAN-ILIE Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Palcu Carmen
2 BĀLC HOREA Colegiul Național "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin
3 BANU ANDREI Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta
4 BENDEA SERGIU-DANIEL Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Onac Sebastian
5 BOGDAN ȘTEFAN Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae-Virgil / Berindeie Elena
6 CĪMPEAN RAREȘ-ALEXANDRU Colegiul Național "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin
7 COMȘA CEZAR Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Drăguș Daniela
8 DRĂGUȘ ALEXANDRU Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Onac Sebastian
9 DRAGOȘ LUCIAN Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Dehelean Ovidiu
10 FURDUI GEORGE Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae-Virgil / Berindeie Elena
11 GOREA SILVIU-IONEL Liceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Tia Corina
12 JELER CRISTIANA Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
13 MĂRGINEAN TIBERIUS Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Palcu Carmen
14 MĂTUȘA GHEORGHE Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Marian Luminița
15 MANDEAL CRISTIAN Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Drăguș Daniela
16 MOLDOVEANU MIHAI Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Teglaș Maria
17 OLTEAN EMILIA Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Palcu Carmen
18 PETREA EDUARD-FLAVIUS Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta
19 PINTEA GABRIEL Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
20 POPA SERGIU Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
21 RAD RAREȘ Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța
22 ROȘA ANDREEA Liceul "Horea, Cloșca și Crișan" - ABRUD Iancu Alina-Marieta
23 STOIAN RADU-ION Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta
24 TOTOIAN MARIUS-HORAȚIU Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Palcu Carmen
25 UILĂCAN ROXANA Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Drăguș Daniela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro