home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arad

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Șandru Carin Norbert Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
2 Șișu Anca Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
3 Ardelean Adrian-Florin Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
4 Bâte Răzvan Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Sabău Diana Elena
5 Biro Darius Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria
6 Buzatu David Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
7 Călinoiu Paul Alexandru Nicolae Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
8 Cheșa Casian Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria
9 Ciobanu Luca-Simon Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
10 Crișan Claudiu Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria
11 Czupper Mihaela Carina Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
12 Deme Sebastian Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
13 Floca Tudor Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
14 Gabrian Marian Vlad Colegiul National "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla
15 Gherman Sebastian Costin Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
16 Grigoraș David Colegiul Național "Elena Ghiba Birta" Arad Popescu Adriana, Cioran Ramona
17 Incicău Alexandru Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Sabău Diana Elena
18 Lazăr Vlad Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Sabău Diana Elena
19 Lorincz Andrei Serban Colegiul National "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla
20 Maria Andrei Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Ilea Delia, Sabău Diana Elena
21 Miclea Flavius Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria
22 Mihalachi Razvan Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria
23 Mogoș Raul Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Ilea Delia, Sabău Diana Elena, Șandru Andrea
24 Olar Andrei Liceul Tehnologic \"Iuliu Maniu\" Arad Stoia Mirela, Todor Maria
25 Pestean Alexandru Damian Colegiul National "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla
26 Piroș Dan Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria
27 Prodan Cristian Raul Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
28 Rotariu Dennis-Claudiu Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
29 Rusu Alex Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria
30 Stanc Damaris Maria Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
31 Viski Paul Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Sabău Diana Elena


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro