home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Barbulescu Octavian Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Diana
2 Botoghina Matei Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin
3 Ciolca Andrei Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
4 Costea Calin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina
5 Cristescu Dan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Savu Alina
6 Cujba Mihai Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela
7 Deaconu Stefan Eduard Colegiul National "Ion C. Bratianut" Pitesti Enache Nicoleta, Benghe Adrian
8 Dinoiu Damian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Savu Alina
9 Dumbrava Horatiu Razvan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin
10 Dumitru Cristian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela
11 Dumitru Corneliu Vlad Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin
12 Enache Mihai Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Benghe Adrian
13 Ene Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela
14 Enescu Tudor Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Benghe Adrian
15 Ionita Mihai-Sebastian Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina
16 Iordache Cristiana Paula Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina
17 Lovin Luca Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Diana
18 Manea Razvan Andrei Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin, Benghe Adrian
19 Marinescu Robert Octavian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian
20 Minca Andrei-Mihai Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni Habuc Stefanita
21 Mirea Adelin Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
22 Molete Alexandru Valentin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Benghe Adrian
23 Moloceniuc Alexandru George Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin
24 Necula Constantin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru
25 Nedelcescu Radu Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru
26 Negru Alexandru Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru
27 Nen Ionut Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Savu Alina
28 Oae Stefan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Negrilescu Nicolae
29 Plesa Ionut Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Negrilescu Nicolae
30 Rotaru Horia Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona
31 Savu Mihai Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian
32 Serafim Dionisie Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Savu Alina
33 Simion Valentin Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria
34 Stoica Cosmin Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
35 Tataru Mihai Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin, Benghe Adrian
36 Ungureanu Ruxandra Andreea Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro