home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Arsene Paul Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Savu Alina
2 Bratescu Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Badescu Adriana
3 Chiriţa Paul Ştefan Colegiul Naţional "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru
4 Doica Octavian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian
5 Ferecatu Ioana Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela
6 Georgescu Stefan Paul Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana
7 Ghita Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru
8 Grigore Stefan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana
9 Ilie Andrei Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana
10 Ionescu Alexandru Cristian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana
11 Marașescu-Duran Antonio Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru
12 Moneanu Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Savu Alina
13 Neata Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian
14 Olarescu Rares Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
15 Olaru Eduard Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
16 Olteanu Vlad Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Badescu Adriana
17 Pacioianu Mihai David Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana
18 Popescu Alexandru Gabriel Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta
19 Rachieru Dragos Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
20 Rosu David Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
21 Sarboiu Felix Vlad Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
22 Sirboiu Codrin Ioan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana
23 Stanescu Daliana Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela
24 Streche Robert Catalin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana
25 Tanase Cosmin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana
26 Tarabega Vlad Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
27 Tircomnicu Nicoleta Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Badescu Adriana
28 Turturica Vlad Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Badescu Adriana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro