home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Barbu Mihai Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
2 Cretu Mihnea Bogdan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela
3 Cristescu Bogdan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru
4 Dragutescu Catalin Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
5 Ileana Adrian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela
6 Lautarescu Andrada Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru
7 Miu Dragos Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
8 Necula Emanuel Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria
9 Necula Onisim Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria
10 Nita Vlad Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
11 Paun stefan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Gratiela
12 Petrescu Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cosmin Alexandru, Voica Nicoleta
13 Popa Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Gratiela
14 Satirbasa Andrei Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria
15 Stancu Mihai Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
16 Tincescu stefan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin
17 Toma Dan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Sutan Dana, Raducu Serenela
18 Zumer Vlad Colegiul Național "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro