home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Avasiloaiei-Comanescu Octavian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
2 Bacarcea Diana Paula Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian
3 Baruta Mihail Daniel Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian
4 Binica Nicolae Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian
5 Buzoi Bianca Nicoleta Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela
6 Cantu Teodora Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
7 Centiu Emil-Vasilian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru
8 Ciobanu Valentin Eduard Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru
9 Ciobanu Alin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
10 Cioboata Mihai Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae
11 Cirstea Madalina Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
12 Cirstea Natasa Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
13 Diaconescu Radu Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
14 Dragomir Alexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
15 Dumitrescu Teodor Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae
16 Dutulescu Andreea Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian
17 Enache Carla Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru
18 Grigore Armand Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru
19 Iancu Ionut Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
20 Ion David-Gabriel Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta
21 Irimia Rares Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian
22 Manolea Dragos Gabriel Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru
23 Marin Ioana Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
24 Marinescu Sebastian Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian
25 Matei Petrut Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
26 Mirica Fanel Catalin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian
27 Mitoi Victor Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
28 Miu Raluca Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
29 Oncescu Costin Andrei Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian, Voroneanu Radu, Heidelbacher Andrei
30 Onea Roxana Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
31 Petrescu Eryk Louis Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian
32 Piciu Alexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
33 Pisica Alin Georgian Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina
34 Pufu Andra Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
35 Rica Radu Leonard Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru
36 Sevciuc Ionut Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian
37 Stoica Andrei Toma Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina
38 Tita Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae
39 Topala Andrei Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru
40 Vorovenci Seban Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro