home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bacau

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Adam Alexandru Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Ciubotariu Mihaela
2 Apostu Sergiu Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
3 Balaban Teodor Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
4 Burbulea Robert Stefan Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
5 Busuioc Enrico- Antonio Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Chelba Maria
6 Candet Andrei Gabriel Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
7 Catea Bianca Teodora Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
8 Chelba Alexandru Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Chelba Maria
9 Damian Luca Rares Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Chelba Maria
10 Dascalu Ionelia Colegiul Tehnic"Dimitrie Ghika" Comanesti SALARU ANTONIA
11 Draghici Dragos Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Chelba Maria
12 Filip Eduard Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Mărgineanu Lăcrămioara
13 Ignat Ioana Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
14 Lipan Ioan Colegiul National \"Ferdinand I\" Bacau Sichim Cristina
15 Lupu Bianca Nicoleta Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau LAZAR INGRID ELENA
16 Mengheres Mihaela Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau LAZAR INGRID ELENA
17 Mezat Theodor Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
18 Morarasu Miruna Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Chelba Maria
19 Pantelimon Andrei Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Chelba Maria
20 Pirvu Cristian Vlad Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
21 Podoleanu Maria- Tania Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Daniela Tarasa
22 Popa Florentina- Maria Colegiul Tehnic\"Dimitrie Ghika\" Comanesti SALARU ANTONIA
23 Sandu Ioana Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Chelba Maria
24 Septilici Mihai Vlad Colegiul National "Ferdinand I" Bacau CĂTĂRĂU MIHAELA
25 Solomon Alexandru Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Chelba Maria
26 Surdu Bogdan Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
27 Temelie Petru Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Chelba Maria
28 Tifrea Stefan Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Chelba Maria
29 Toderita Marian- Raducu Colegiul National "Vasile Alecsandri" Bacau LAZAR INGRID ELENA
30 Tuca Alexandru Stefan Colegiul National "Gh. Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
31 Varga Raimond- Tiberiu Colegiul National \"Gh. Vranceanu\" Bacau Daniela Tarasa
32 Vlasie Sandrino Daniel Colegiul National \"Vasile Alecsandri\" Bacau LAZAR INGRID ELENA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro