home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bihor

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ardelean Tudor Bogdan Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Ioana Luncan
2 Bota Razvan Marius Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Ioana Luncan
3 Botici Alexandru Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina
4 Carla Florian Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina
5 Cazacu Eduard Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina
6 Ciuciu-Kiss Jenifer-Tabita Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Nagy Istvan
7 Cosma Andreea Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina
8 Cuc Ionut Colegiul Național "SAMUIL VULCAN" Beiuș Hora Florentina
9 Fitero Isabela Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina
10 Gaidos Benjamin Liceul Teologic Penticostal "BETEL" Oradea Hodut Adrian
11 Grama Tania Andreea Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita
12 Hapa Arthemis Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina
13 Hava Ionut Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Galea Florentina
14 Horia Paulas Colegiul Național "AVRAM IANCU" Ștei Bara Adela
15 Ille Laurentiu Colegiul Național "SAMUIL VULCAN" Beiuș Hora Florentina
16 Kovacs Ferenc Liceul Teoretic "ADY ENDRE" Oradea Istvan Zoltan
17 Kovacs Adam Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Nagy Ildiko
18 Lakatos Tamas Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Nagy Ildiko
19 Leucuta Andrei Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina
20 Paul-Todea Nicodin Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Tanta HODISAN
21 Popovici Andrei Sorin Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita
22 Puscas Sergiu George Bogdan Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Ioana Luncan
23 Razi Alexis Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina
24 Roman George Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Galea Florentina
25 Roman Teodora Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina
26 Tamio Nakajima Liceul Vocațional Pedagogic "N. BOLCAȘ" Beiuș Rotar Dorin-Mircea
27 Trifan Titus Liceul Teologic Baptist "EMANUEL" Oradea Opris Dorin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro