home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bihor

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Andru George Colegiul Național "SAMUIL VULCAN" Beius Hora Florentina
2 Ardelean Alexandru Andrei Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita
3 Bar Septimiu-Laurentiu Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet
4 Berecki Edmond Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Molnar Csilla
5 Berei David Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Vad Zoltán
6 Boros Florin Liceul Teologic Penticostal "BETEL" Oradea Hodut Adrian
7 Buda Tibor Daniel Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Vad Zoltán
8 Chise Bogdan Liceul Teologic Penticostal "BETEL" Oradea Hodut Adrian
9 Cicortas Serban Eugen Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Ioana Luncan
10 Codila Ovidiu Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet
11 Dumuta Alexandru Colegiul Național "SAMUIL VULCAN" Beiuș Hora Florentina
12 Frantiu Mihai Andrei Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita
13 Gheorghe Bogdan Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Ioana Luncan
14 Groza Razvan Colegiul Național "AVRAM IANCU" Ștei Bara Adela
15 Herman Alexandra Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Sadoveanu Georgeta
16 Horosnyi Zsolt Liceul Teoretic "ADY ENDRE" Oradea Nagy Zoltan
17 Iova Rares Ionut Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita
18 Jurca Eduard Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet
19 Kele Raul Cristian Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita
20 Lorincz Antonio Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita
21 Major Zsolt Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Molnar Csilla
22 Patcas Raul Florin Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Illyes Lajos Demeter
23 Pinta Titus Octavian Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita
24 Plesa Mihai Colegiul Național "AVRAM IANCU" Ștei Bara Adela
25 Radu Vlad-Andrei Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet
26 Szel Adam Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Molnar Csilla
27 Ungur Maria Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro