home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bihor

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Bagi Nora Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Nagy Ildiko
2 Baiduc Stefan Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Illyes Lajos Demeter
3 Balla Cristofer-Marcus Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet
4 Berinde Rares Vlad Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Simona Matei
5 Bodi Timea Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Nagy Ildiko
6 Bondor Dan George Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Simona Matei
7 Bora Vlad Colegiul Național "AVRAM IANCU" Ștei Crisan Simona
8 Coita Raul George Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Simona Matei
9 David Razvan Dan Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita, Adrian Nita
10 Farcau Emanuel Liceul Teologic Penticostal "BETEL" Oradea Hodut Adrian
11 Flora Adrian-Mihai Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet
12 Foica Rares Liceul Teoretic "ONISIFOR GHIBU" Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina
13 Hort Daniel-Bogdan Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet
14 Kadar Gergo Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Nagy Ildiko
15 Laza Bogdan Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Illyes Lajos Demeter
16 Malan Abele Liceul Teoretic "ONISIFOR GHIBU" Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina
17 Micle Mircea Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Illyes Lajos Demeter
18 Micula Cristina Gabriela Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita
19 Mike Ábel Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Teutsch Tünde
20 Pap-Balint Gergo Liceul Teoretic "ADY ENDRE" Oradea Kotro Laszlo Lehel
21 Platona Gheorghe Marian Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Simona Matei
22 Ples Stefan Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet
23 Talinger Márk Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Teutsch Tünde
24 Tanc Andrei Cristian Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Simona Matei


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro