home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bistrita-Nasaud

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Anbruş Ioana-Andreea Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Candale Silviu / Pop Ioan
2 Anti Bogdan Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu
3 Axinie Răzvan Colegiul National "George Coşbuc" Năsăud Simion Strugar / Constantin Gălăţan
4 Berari Raul Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Pop Ioan / Candale Silviu
5 Bosbiciu Liviu-Paul Colegiul National "George Cosbuc" Nasaud Simion Strugar
6 Căldărea Cristian-Daniel Colegiul National "George Coşbuc" Năsăud Simion Strugar / Constantin Gălăţan
7 Carhaţ Eusebiu Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian/Ciobanu Adriana
8 Deuș Gheorghe - Matei Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana
9 Dumitru Vlad Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana
10 Flămând Norbert Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Lungu Iudit
11 Florea Adrian Paul Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian/Ciobanu Adriana
12 Gavrilaş Andrei Cosmin Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu
13 Gherghel Laura Antonia Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu
14 Hiticaş Claudiu Emanuel Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian/Ciobanu Adriana
15 Iacobuți Marian - Narcis Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana
16 Jurj Flaviu-Andrei Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Pop Ioan / Candale Silviu
17 Mărginean Teodora Irina Colegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița Candale Silviu / Pop Ioan
18 Mititean Adorian-Gabriel Colegiul National "George Cosbuc" Nasaud Simion Strugar
19 Moldovan Victor Sever Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Candale Silviu / Pop Ioan
20 Paşcu Maria Florina Aura Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Candale Silviu / Pop Ioan
21 Peter Daiana Ionuţa Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian/Ciobanu Adriana
22 Pop Răzvan Mihai Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Candale Silviu / Pop Ioan
23 Pop Ioan-Marian-Cătălin Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana
24 Rusu Radu Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian/Ciobanu Adriana
25 Silaşi Iulia Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Candale Silviu / Pop Ioan


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro