home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bistrita-Nasaud

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Bența Andrei Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Susana / Mureșan Ciprian
2 Berengea Cristian Traian Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian / Gălățan Susana
3 Bīz Ioan-Alexandru Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela / Mureșan Ciprian
4 Bota Bogdan Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana / Mureșan Ciprian
5 Bucur Răzvan Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu
6 Bude Andrei Ionuţ Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian
7 Căilean Daniel - Andrei Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana / Mureșan Ciprian
8 Chiș Raluca Diana Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian / Gălățan Susana
9 Costan Daniel - Solomon Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana / Mureșan Ciprian
10 Csillag Szabolcs Andras Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu
11 Deuș Paul Florin Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela / Mureșan Ciprian
12 Dologa Răzvan-Ștefan Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela / Mureșan Ciprian
13 Duma Cristina Cătălina Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu
14 Dumbrăvean Bogdan Alexandru Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian / Gălățan Susana
15 Gavriloaie Dan-Denis Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela / Mureșan Ciprian
16 Gonczel Roland Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Lungu Iudit
17 Hădărău Patrick Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela / Mureșan Ciprian
18 Hărănguș Vlad Cristian Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian / Gălățan Susana
19 Kiş Ştefan Marian Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian
20 Lazăr Paul Colegiul National "George Coşbuc" Năsăud Marius-Gabriel Lazăr
21 Libotean Cristina Maria Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Nicula Cristian
22 Marc Anastasia Daria Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Nicula Cristian
23 Molnar Radu - Ionuț Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana / Mureșan Ciprian
24 Moriczi Sandor Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Lungu Iudit
25 Muntean Tiberiu Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Nicula Cristian
26 Mureşan Doru Răzvan Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian
27 Mureșan Gabriel Alexandru Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Nicula Cristian
28 Nechifor Andrei Mihai Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Susana / Mureșan Ciprian
29 Onița Andrei Ion Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian / Gălățan Susana
30 Otea Gheorghe Claudiu Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian
31 Păduraru Răzvan Gheorghiță Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian
32 Pașca Maria Iulia Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Nicula Cristian
33 Petruţ Damian Adrian Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu
34 Puica Mihai-Andrei Alexandru Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Susana / Mureșan Ciprian
35 Sigmirean Lucian Traian Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Susana / Mureșan Ciprian
36 Silaş Daniel Dumitru Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian
37 Someșan Buta Andreas Laurean Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Susana / Mureșan Ciprian
38 Stoian Iulia Colegiul National "George Coşbuc" Năsăud Marius-Gabriel Lazăr
39 Toadere Andreas Robert Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Susana / Mureșan Ciprian
40 Toth Iulia Cristina Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian
41 Ungur Gelu Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Nicula Cristian
42 Ureche Alexandru Florin Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Mureșan Ciprian
43 Varga Julia Colegiul National "George Cosbuc" Nasaud Simion Strugar
44 Zinveliu David Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Abrudean Carmela / Mureșan Ciprian
45 Zoltan Răzvan Daniel Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistrița Gălățan Susana / Mureșan Ciprian


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro