home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Brasov

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ARDELEAN Andrei Timotei Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Liliana COMARNIC, Ciprian GHIŞE
2 CĂLITU Alexandra Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Maria BURCUŢĂ, Diana BĂRBAT
3 CIOBANU Paul Gavril Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Irina AUPICI, Gabriela TUTUNEA
4 CIZMAŞ Mara Ioana Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Claudia PUIA, Tutunea GABRIELA
5 COCAN Silviu Nicolae Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă", Braşov Maria POPOVICI
6 CORB Raluca Maria Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă", Braşov Maria POPOVICI
7 DRĂGHICIU Alexandru Ioan Colegiul Naţional "Radu Negru", Făgăraş Claudia TRIF
8 DUMBRAVĂ Claudiu Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Liliana COMARNIC, Ciprian GHIŞE
9 GAGIU George-Daniel Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Maria BURCUŢĂ, Diana BĂRBAT
10 HAMMAS Attila Colegiul Naţional "Áprily Lajos", Braşov Éva VRENCIAN
11 IFTIMIE Vlad Cosmin Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Irina AUPICI, Gabriela TUTUNEA
12 LOGHIN Andrei Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Liliana COMARNIC, Ciprian GHIŞE
13 MARADIN Octavian Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Irina AUPICI, Gabriela TUTUNEA
14 MORAR Ştefan Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Irina AUPICI, Gabriela TUTUNEA
15 POSEA Ioan Alexandru Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Irina AUPICI, Gabriela TUTUNEA
16 ROATIŞ Răzvan Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Claudia PUIA, Tutunea GABRIELA
17 SBENGHECI Vlad Andrei Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Maria BURCUŢĂ, Diana BĂRBAT


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro