home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Brasov

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ŞUŞU Flavius Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Liliana COMARNIC, Ciprian GHIŞE
2 BÂNZARU-PLEŞA Petre Ionatan Colegiul Naţional "Unirea", Braşov Florica STOIAN
3 BENCHEA Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Maria BURCUŢĂ, Diana BĂRBAT
4 CAMEN Ioan Gabriel Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Alexandra CRĂCIUN, Valentina GAL
5 CHIŢU Andrei Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE
6 CODREA Paul Andrei Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Milena POPA
7 DRĂGULESCU Sonia Colegiul Naţional "Radu Negru", Făgăraş Daniela DOBRIN
8 DRAGOMIR Manuel Alexandru Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE
9 DUMITRESCU George Mihai Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE
10 FODOR Alexandru Tudor Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE
11 FRÂNCU Alexandra Denisa Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Milena POPA
12 GHEORGHE Victor Ştefan Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE
13 GRAMA Andrei Cornel Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Alexandra CRĂCIUN, Valentina GAL
14 MĂRILĂ Mircea Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE
15 MANTALE Daniel Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Liliana COMARNIC, Ciprian GHIŞE
16 NĂSTASE Radu Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Milena POPA
17 POMÎRLEANU Sebastian Mihai Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE
18 RADU Ștefan Marian Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă", Braşov Mihaela VOLMER, Maria POPOVICI
19 RAUCA Paul Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Alexandra CRĂCIUN, Valentina GAL
20 RUS Cristin Liviu Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Liliana COMARNIC, Ciprian GHIŞE
21 SOÓS Márton Colegiul Naţional "Áprily Lajos", Braşov Éva VRENCIAN
22 STOIAN Mihai Colegiul Naţional "Unirea", Braşov Florica STOIAN
23 TIMARU Vlad Ionuţ Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă", Braşov Mihaela VOLMER, Maria POPOVICI
24 TURICĂ Leonard Petru Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Gabriela TUTUNEA, Carmen GEOGE


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro