home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Cluj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Adochiei Vlad Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Haidu Simona , Petrilă Sonia
2 Bacea Tudor Ovidiu Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brindusa
3 Bacotiu Octavian Gabriel Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Crina Salantiu
4 Bodea Adonis Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca
5 Cheres Ioana Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana,Oprea Ioana
6 Chis Andrei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida
7 Ciubotariu Sergiu Mihai Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brindusa
8 Colhon Andrei-Radu Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca
9 Constantin Bogdan-Marius Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Haidu Simona , Petrilă Sonia
10 Costenar Gabriel Anania Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela
11 Craciun Maria-Nicoleta Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca
12 Cristurean Roxana Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea
13 Cuciureanu Victor-Alexandru Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca
14 Damian Ovidiu Cristian Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea
15 Ferco Beatrice Zina Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Crina Salantiu
16 Gatea Andrei Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Petrilă Sonia
17 Hasmasan Dragos Catalin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Crina Salantiu
18 Huluban Sergiu Marin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa
19 Iuga Felicia-Maria Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca
20 Kemenes Krisztian Zsolt Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde
21 Kiss Claudiu Florin Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela
22 Manea Luca Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Cheres Adriana,Oprea Ioana
23 Martis Vian Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Haidu Simona , Petrilă Sonia
24 Matei Ionut Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Bălan Adina
25 Menyhart Robert Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde
26 Miron Claudiu Dănu? Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea
27 Moldovan Iulia Cristiana Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea
28 Muresan Bogdan Emanuel Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budisan Mirela
29 Pasca Alicia- Vanessa Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Cheres Adriana,Oprea Ioana
30 Persa Vlad Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Petrilă Sonia
31 Persa Paul Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Bălan Adina , Giurgea Mihaela
32 Ploscar Sergiu Răzvan Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea
33 Pop Marcus Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Petrilă Sonia
34 Preda Rares Mihai Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana,Oprea Ioana
35 Preotu Andrei Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Petrilă Sonia
36 Sbera Catalin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida
37 Sipos Eduard Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela
38 Stan Andrei Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela
39 Streza Rares Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Ilea Lucian
40 Tudorut Drago? Florin Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea
41 Vaduva Mihai-Alexandru Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca
42 Vancea Andra Laura Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea
43 Varvara Dragos Mihai Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida
44 Zuniga Andru Felipe Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro