home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Cluj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Balazs Zoltan Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal
2 Bia Beniamin Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Pop Daniela , Miron Florin
3 Bonta Florin Colegiul National "Andrei Muresanu" Dej Pintea Adrian Doru
4 Campean Bogdan Mihai Liceul Teoretic "Ana Ipatescu" Gherla Vadan Cosmina
5 Catana Tudor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Crina Salantiu
6 Chelaru Ian Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budișan Mirela
7 Chis Dragos Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Haidu Simona
8 Dan David Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budisan Mirela
9 Farcas Calin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan, Dana Vaida
10 Faur Adrian Catalin Colegiul Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca Gligor Gabriela
11 Faur Bianca Ioana Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Pop Daniela
12 Florea Gabriel Alin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan
13 Helmer Robert Paul Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan, Dana Vaida
14 Luca Ionut Daniel Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan, Dana Vaida
15 Lup Vasile Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budisan Mirela
16 Maier Raul Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budisan Mirela
17 Mardari Igor Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Haidu Simona
18 Miron Oana Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Pop Daniela
19 Muresan Alex Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Cheres Adriana,Oprea Ioana
20 Nechita Sebastian Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Bălan Gabriela , Bălan Adina
21 Petrutiu Paul Gabriel Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan, Dana Vaida
22 Radu Aron Liceul Teoretic "Ana Ipatescu" Gherla Vadan Cosmina
23 Sera David Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Bălan Gabriela , Bălan Adina
24 Szekely Szabolcs Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal
25 Timofte Maximillian Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Ilea Lucian
26 Trifon Titus Traian Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Pop Daniela
27 Vidrean Bogdan Calin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Crina Salantiu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro