home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Cluj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Andrei Dan Adrian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Dana Vaida
2 Bako Bencze Liceul Teoretic "Apaczai Cs. J." Cluj-Napoca Ghevald Júlia
3 Belc Alex Paul Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brindusa
4 Bodea Nicolae Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida
5 Boieru Luca Sebastian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Dana Vaida
6 Csakany Cristian Colegiul National "Andrei Muresanu" Dej Tomsa Ion Gelu
7 Fina Akos-Laszlo Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde
8 Fodor Zoltan Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde
9 Ivan Diana-Cerasela Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela
10 Litan Virgil Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Chereş Adriana, Muntean Mihaela
11 Lucacel Razvan Colegiul National "Andrei Muresanu" Dej Tomsa Ion Gelu
12 Lukacs Daniel-Matyas Liceul Teoretic "Apaczai Cs. J." Cluj-Napoca Ghevald Júlia
13 Misin Anca Liceul Teoretic "Petru Maior" Gherla Fort Cosmina
14 Oltean Victor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Dana Vaida
15 Popa Ciprian Ionel Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brindusa , Chitiul Daniela
16 Pricop Adrian Catalin Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina
17 Rad Diana Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Pop Daniela
18 Rogoz Bogdan Colegiul National "Andrei Muresanu" Dej Tomsa Ion Gelu
19 Trută Emanuel Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Bălan Adina
20 Ujvari Mark-Sandor Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde
21 Velea Alexandru Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Bălan Adina
22 Vidrascu Nicu Traian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida, Bodea Nicolae
23 Vulpe Antoniu Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina
24 Zirbo Filip Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro