home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Covasna

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Bálint Hunor Ferenc Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sfântu Gheorghe Kubánda Miklós
2 Banciu Tudor Elena Liceul Teoretic \"Mircea Eliade\" Întorsura Buzăului Boian Nicolae Dionisie
3 Bende Csongor Liceul "Kőrösi Csoma Sándor" Covasna Szabó Levente
4 Benkő András Liceul Teoretic "Nagy Mozes" Târgu Secuiesc Sleghel Izabella
5 Csurulya Árpád Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sfântu Gheorghe Kubánda Miklós
6 Daczó Alpar Liceul Teoretic "Nagy Mozes" Târgu Secuiesc Sleghel Izabella
7 Daczó Áron Liceul Teoretic "Nagy Mozes" Târgu Secuiesc Sleghel Izabella
8 Dobri Anita Liceul Teoretic "Nagy Mozes" Târgu Secuiesc Budai Edit
9 Fülöp Norbert Liceul Teoretic \"Mikes Kelemen\" Sfântu Gheorghe Erdőközi Enikő
10 Gabor Eric Colegiul Național \"Mihai Viteazul\" Sfântu Gheorghe Török Adél
11 Gál Attila Liceul Teoretic \"Mikes Kelemen\" Sfântu Gheorghe Erdőközi Enikő
12 Hajdó Zsombor Liceul "Kőrösi Csoma Sándor" Covasna Szabó Levente
13 Hamza Balázs Liceul Teoretic \"Mikes Kelemen\" Sfântu Gheorghe Erdőközi Enikő
14 Konrád András Liceul Teoretic \"Mikes Kelemen\" Sfântu Gheorghe Erdőközi Enikő
15 Kozák Richárd Liceul Teoretic \"Székely Mikó\" Sfântu Gheorghe Kubánda Miklós
16 Mihály László Liceul Teoretic \"Mikes Kelemen\" Sfântu Gheorghe Erdőközi Enikő
17 Muscalu George Liceul Teoretic \"Mircea Eliade\" Întorsura Buzăului Boian Nicolae Dionisie
18 Nițu Alex Constantin Liceul Teoretic \"Mircea Eliade\" Întorsura Buzăului Boian Nicolae Dionisie
19 Olaru Călin Marian Liceul Teoretic \"Mircea Eliade\" Întorsura Buzăului Boian Nicolae Dionisie
20 Pakuci Tamás Liceul Teoretic \"Mikes Kelemen\" Sfântu Gheorghe Erdőközi Enikő
21 Pastor Andreea Elena Liceul Teoretic \"Mircea Eliade\" Întorsura Buzăului Boian Nicolae Dionisie
22 Staicu David Liceul Teoretic \"Mircea Eliade\" Întorsura Buzăului Boian Nicolae Dionisie
23 Szabó Milán Liceul "Kőrösi Csoma Sándor" Covasna Szabó Levente
24 Szász Hunor Liceul Teoretic \"Mikes Kelemen\" Sfântu Gheorghe Erdőközi Enikő
25 Todor Áron Liceul Teoretic "Nagy Mozes" Târgu Secuiesc Sleghel Izabella
26 Tumó Szilárd Liceul Teoretic \"Székely Mikó\" Sfântu Gheorghe Kubánda Miklós


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro