home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Dolj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Badea Ovidiu Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela
2 Berceanu Adrian-Florin Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius
3 Bina Victor Colegiul National "Elena Cuza" Craiova Petre Carmen
4 Bistriceanu Adelina Marinela Liceul Teoretic \"Independenta\" Calafat Miu Mihaela Camelia
5 Boanta Valentin Razvan Liceul Teoretic "Independenta" Calafat Miu Mihaela Camelia
6 Buzatu Alin Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela
7 Draghici Bogdan Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius
8 Duican Mihnea Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela
9 Etegan Valentina Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela
10 Filimon Radu Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela
11 Gavril Bogdan-Mircea Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius
12 Ghita Ramona Gabriela Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius
13 Giurca Florin Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela
14 Lemeni Ioan Codrut Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela
15 Lungu Razvan Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela
16 Marcu Andrei Colegiul National "Carol I" Craiova Niculescu Florin
17 Marculescu Diana Gabriela Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela
18 Marut Florin Viorel Liceul Teoretic "Independenta" Calafat Miu Mihaela Camelia
19 Mesina Radu Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius
20 Oprea Alexandru Gabriel Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela
21 Padureanu Alex Dorinel Liceul Teoretic \"Independenta\" Calafat Miu Mihaela Camelia
22 Predi Dragos Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela
23 Salom Armand Colegiul National "Carol I" Craiova Niculescu Florin
24 Sandu Andreea Claudia Colegiul National \"Fratii Buzesti\" Craiova Nicoli Marius
25 Stefan Paul Ciprian Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela
26 Stefanescu Alexandru Colegiul National "Carol I" Craiova Niculescu Florin
27 Stefanescu Adrian Florin Colegiul National \"Fratii Buzesti\" Craiova Dochia Marinela
28 Stroie Dan Dumitru Colegiul National \"Fratii Buzesti\" Craiova Grindeanu Mihaela
29 Toporan Radu Gabriel Colegiul National \"Fratii Buzesti\" Craiova Grindeanu Mihaela
30 Zanfir Bogdan Andrei Colegiul National \"Fratii Buzesti\" Craiova Dochia Marinela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro