home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Gorj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ŢOGOE BOGDAN COLEGIUL NAŢIONAL ”SPIRU HARET” TG-JIU DABELEA DELIA
2 ȘTIUCĂ ROXANA COLEGIUL NAȚIONAL ”TUDOR VLADIMIRESCU” TG-JIU DABELEA OANA
3 ACHIM BOGDAN COLEGIUL NAȚIONAL ”SPIRU HARET” TG-JIU BOIAN FLAVIUS
4 BERCA CĂTĂLINA REBECA COLEGIUL NAȚIONAL ”ECATERINA TEODOROIU” TG-JIU TOMULESCU VASILICA, OHOTĂ EUGENIA
5 BUDURAN BIANA COLEGIUL NAȚIONAL ”TUDOR VLADIMIRESCU” TG-JIU POPESCU SANDA
6 CIUREA GABRIEL COLEGIUL NAȚIONAL ”TUDOR VLADIMIRESCU” TG-JIU DABELEA OANA
7 DOCHIAN ALEXANDRU ADRIAN COLEGIUL NAȚIONAL ”GEORGE COȘBUC” MOTRU CIOCAN NATALIA
8 DUMBRAVĂ ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ”ECATERINA TEODOROIU” TG-JIU RUNCEANU MIHAELA
9 EFTENOIU IOAN COLEGIUL NAȚIONAL ”ECATERINA TEODOROIU” TG-JIU RUNCEANU MIHAELA, TOMULESCU VASILICA
10 GUZU NICOLAE ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL ”GEORGE COȘBUC” MOTRU CIOCAN NATALIA
11 IONAȘCU GABRIEL DANIEL COLEGIUL NAȚIONAL ”ECATERINA TEODOROIU” TG-JIU TOMULESCU VASILICA
12 LAIU FLORIN COLEGIUL NAȚIONAL ”TUDOR VLADIMIRESCU” TG-JIU GOGA ELENA
13 MOGOȘANU RĂZVAN COLEGIUL NAȚIONAL ”ECATERINA TEODOROIU” TG-JIU ȘENDROIU DENISA, ȘOVĂILĂ CRISTIAN
14 PĂTROESCU LUIZA ELENA COLEGIUL NAȚIONAL ”SPIRU HARET” TG-JIU BOIAN FLAVIUS
15 PÎRVULEȚ MIHAI COLEGIUL NAȚIONAL ”ECATERINA TEODOROIU” TG-JIU RUNCEANU MIHAELA
16 POPESCU DUMITRU ION COLEGIUL NAȚIONAL ”ECATERINA TEODOROIU” TG-JIU PREOTEASA CARMEN
17 RĂU ADELIN PETRIȘOR COLEGIUL NAȚIONAL ”ECATERINA TEODOROIU” TG-JIU OLARU VALENTIN
18 SĂVOIU VALENTIN COLEGIUL NAȚIONAL ”TUDOR VLADIMIRESCU” TG-JIU POPESCU SANDA
19 SIMIONESCU ANA-MARIA COLEGIUL NAȚIONAL ”TUDOR VLADIMIRESCU” TG-JIU DABELEA OANA
20 SIMIONESCU ADRIANA COLEGIUL NAȚIONAL ”SPIRU HARET” TG-JIU BOIAN FLAVIUS
21 TIRIPLICĂ VLAD COLEGIUL NAȚIONAL ”TUDOR VLADIMIRESCU” TG-JIU POPESCU SANDA
22 VERŞOIU TUDOR SORIN COLEGIUL NAŢIONAL ”SPIRU HARET” TG-JIU BOIAN FLAVIUS
23 ZĂVELCĂ SILVIU COLEGIUL NAŢIONAL ”SPIRU HARET” TG-JIU DABELEA DELIA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro