home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Hunedoara

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ștefan Laurențiu Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel
2 Ardelean Raluca Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Lazăr Maria
3 Boantă Marius Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana
4 Borza Vlad Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel
5 Borza Andrei Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal
6 Botezat Dragoș Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina
7 Burleac Martin Bogdan Gabriel Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela
8 Colteve Adrian Mihai Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela
9 Cotișel Radu Bogdan Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia
10 Cristea Oana Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana
11 Cucuian Vlad Gheorghe Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal
12 Feier Mihai Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian
13 Filip-Dud Mihai Bogdan Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia
14 Hanca Andrada Ioana Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal
15 Iacob Paul Cristian Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal
16 Iorga Adina Colegiul Național ”Decebal” Deva Badiu Oana
17 Isărescu Mihai Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana
18 Macarie Mihai Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana
19 Mafteiu Scai Roxana Teodora Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian
20 Major Cosmin Valentin Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian
21 Medrea Andreea Colegiul Național ”Sabin Drăgoi” Deva Lupu Constantin
22 Micheș Mihnea Bogdan Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana
23 Negru Vlad Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel
24 Niță Emanuel Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela
25 Novak Cristian Antonio Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Giurgiu Claudiu
26 Pătruț Anita Colegiul Național ”Sabin Drăgoi” Deva Lupu Constantin
27 Popa Rareș Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana
28 Popa Cristi Ionel Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet
29 Roncea Alexandru Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia
30 Schmidt Robert Ervin Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian
31 Smeu Răzvan Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Giurgiu Claudiu
32 Spătaru Gabriel Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina
33 Stroia Matei Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal
34 Suciu Lavinia Florina Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia
35 Toma Valentin Ioan Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Giurgiu Claudiu
36 Toncea Andrei Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel
37 Vințan Florin Iulian Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina, Popa Ion


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro