home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Hunedoara

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Biro Gabriel Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia
2 Bulz Gabriel Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria
3 Buta Liana Colegiul Național ”Sabin Drăgoi” Deva Lupu Constantin
4 Chiriță Cristian Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana
5 Ciobârcă Ciprian Gabriel Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni Ianc Vasile
6 Cioloca Claudiu Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana
7 Ciubotaru-Bret Paul Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Dojcsar Marilena
8 Ciulea Vasile Alexandru Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Lazăr Maria
9 Crăciun Cătălin Colegiul Național ”Decebal” Deva Badiu Oana
10 Csoka Ervin Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria
11 Danciu Sebastian Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria
12 Dinea Mădălina Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Dojcsar Marilena
13 Dumitrescu Dragoș Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian
14 Falk Bogdan Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia
15 Ghiurea Andrei Ștefan Colegiul Național ”Decebal” Deva Coman Brîndușa
16 Golcea Alexandru Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia
17 Hoancea Bogdan Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal
18 Hristache Alexandru Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Chira Adriana
19 Irimie Cătălin Emilian Colegiul Național ”Decebal” Deva Badiu Oana
20 Mănăsoi Teodor Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Dojcsar Marilena
21 Marcu Victor Ștefan Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana
22 Moisă Nicolae Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Chira Adriana
23 Ocolișan Rareș Vasile Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian
24 Popa Răzvan Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro