home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Iasi

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 AIOANEI DRAGOS LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GR.MOISIL" IASI BUTNARASU OANA, GRECU SILVIA
2 ALBU CRISTIAN DUMITRU COLEGIUL "C. NEGRUZZI" IASI MIRON LUCIA
3 BOSANCEANU LUCIAN-ANDREI COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CERCHEZ EMANUELA
4 CASUNEANU ANDREI-DAN COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CERCHEZ EMANUELA
5 CIRNU DELIA-ELENA COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CERCHEZ EMANUELA, SERBAN MARINEL
6 CIULIN ADRIAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GR.MOISIL" IASI IVASC CORNELIA, IUSCINSCHI SIMONA
7 COBZAC SERBAN COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CERCHEZ EMANUELA
8 COJOCARU CODRIN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GR.MOISIL" IASI TIBU MIRELA,IVASC CORNELIA
9 CUCU GEORGE LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GR.MOISIL" IASI BUTNARASU OANA, GRECU SILVIA
10 DANIELESCU TEODOR COLEGIUL "C. NEGRUZZI" IASI MIRON LUCIA
11 FLOREA MALINA COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CERCHEZ EMANUELA
12 GAIDUR BOGDAN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GR.MOISIL" IASI BUTNARASU OANA, GRECU SILVIA
13 IACOB SERGIU COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CERCHEZ EMANUELA
14 LUCA MARIA-ROXANA COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CERCHEZ EMANUELA
15 MEDVICHI ADRIAN-STEFAN COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CERCHEZ EMANUELA
16 PACURARU CODIN COLEGIUL NATIONAL IASI URICIUC ANCA
17 PARASCA ANDREI NICUSOR COLEGIUL NATIONAL "M. SADOVEANU" PASCANI MITRICA EDUARD GABRIEL
18 PESCARU VICTOR COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CERCHEZ EMANUELA
19 POPOVICI MIRCEA LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GR.MOISIL" IASI BUTNARASU OANA, GRECU SILVIA
20 ROTARIU COSMIN LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GR.MOISIL" IASI IUSCINSCHI SIMONA
21 SAMSON MIHAI COLEGIUL "C. NEGRUZZI" IASI NEAGU LUCIAN
22 STOLERU TEODORA COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CERCHEZ EMANUELA
23 TIRPESCU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" CERCHEZ EMANUELA
24 VINTUR CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "M. SADOVEANU" PASCANI MITRICA EDUARD GABRIEL
25 VITEL SILVIU LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GR.MOISIL" IASI IUSCINSCHI SIMONA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro