home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Maramures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Bledea Elias Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
2 Bocuț Oana Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica
3 Bondrea Alexandru Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
4 Bumbaş Antoniu-Ionuţ-Vasile Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana
5 Chertiţă Cătălin Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
6 Danci Bianca Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu
7 Debreţeni Ella Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica
8 Dumitru Cristian-Florin Liceul Teoretic "Petru Rareş" Târgu Lăpuş Chindriş Liviu Ion
9 Fârte Răzvan Dan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Kalmar Violeta
10 Fovas Denis Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu
11 Gametzy Eugen Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Kalmar Violeta
12 Grigor Sebastian Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu
13 Katona Andrei Ioan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica
14 Libotean Florinel Daniel Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica
15 Mănăilă Petruț Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu
16 Moni-Mate Erik Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
17 Pop Paul Darius Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica
18 Pop Darius Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu
19 Solcan Moise-Daniel Liceul Teoretic "Petru Rareş" Târgu Lăpuş Chindriş Liviu Ion
20 Szabo Vlad Mihai Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica
21 Tămaş Bogdan David Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica
22 Tomoiagă Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu
23 Tyekar Dan Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
24 Vlad Simion Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
25 Voiţ Radu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro