home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Maramures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Andreica Eric Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica
2 Anton Costa Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica
3 Balint Alex-Răzvan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Moldovan Rodica, Belbe Maria
4 Bedeoan Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Burcuş Andrea
5 Bodnariuc Dan Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Burcuş Andrea, Bodnariuc Dănuţ, Grigorean Andrei
6 Crăciun Cristian Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Burcuş Andrea
7 Hambuer Norbert Rudolf Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Moldovan Rodica, Belbe Maria
8 Kalisch Tudor Cristian Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria
9 Marişca Mihai Ionuţ Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica
10 Maries Sergiu Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
11 Moldovan Alex Georgian Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela
12 Molnar Viola-Boglarka Liceul Teoretic "Petru Rareş" Tārgu Lăpuş Miholca Cristian
13 Muntean Sam Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Burcuş Andrea
14 Nechita Ionuţ-Vasile Liceul Teoretic "Petru Rareş" Tārgu Lăpuş Miholca Cristian
15 Poienar Robert Adam Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Moldovan Rodica, Belbe Maria
16 Pop Cris Vasile Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Moldovan Rodica, Belbe Maria
17 Rednic Ana Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Mureşan Ioana Claudia
18 Sāntejudean Bogdan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro