home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Maramures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Șolobot Eric Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela, Diaconescu Adriana
2 Andrei Denis Norbert Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela
3 Babiciu Voicu Liceul Teoretic "Emil Racoviță" Baia Mare Muntean Rareș Mircea
4 Berinde Thomas Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Bologa Monica
5 Boer Bogdan Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela
6 Buciuman Adrian Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen, Moldovan Rodica
7 Cermac Alexandru Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela
8 Cudrici Carina Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț
9 Damşa Dinu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Belbe Maria
10 Gălăţanu Tiberiu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria
11 Ilieș Dragoș Ionuț Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț
12 Jitaru Vasile Dumitru Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț
13 Lapuşan Alex-Mihai Liceul Teoretic "Petru Rareş" Tārgu Lăpuş Miholca Cristian
14 Lodină Răzvan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Belbe Maria
15 Mih Denis George Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț
16 Petrica Norbert Mark Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț
17 Pop Vlad Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria
18 Poruțiu Adrian Cristian Liceul Teoretic "Emil Racoviță" Baia Mare Muntean Rareș Mircea
19 Roșca Oana Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Roșca Ovidiu
20 Sas Diana-Alexandra Liceul Teoretic "Petru Rareş" Tārgu Lăpuş Miholca Cristian
21 Satmari Iulius Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela
22 Suciu Răzvan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Belbe Maria


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro