home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Balan Paul Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela
2 Balas Botond Barna Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignát Judit-Anna
3 Barabasi Csongor Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde
4 Burduv Delia Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela
5 Farcas Razvan Claudiu Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Dan Petrisor
6 Ferencz Andras Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde
7 Fratila Nicolae Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Tarta Viorel
8 Horea Horea Ștefan Colegiul Național Unirea Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela
9 Kondert Matyas Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignát Judit-Anna
10 Magdo Sandor Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignát Judit-Anna
11 Moldovan Andrei_ Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Dan Petrisor
12 Moldovan Andrei Colegiul Național Unirea Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela
13 Moldovan Alexandru Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Tarta Viorel
14 Musat Andreea Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela
15 Nagy Eszter Jahel Liceul Tehnologic Electromures Tirgu-Mures Kondert Eniko
16 Olar Andrei Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela
17 Osztian Palma Rozalia Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignát Judit-Anna
18 Pastor Adrian Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Tîrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian
19 Pintea Iosua-Caleb Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela
20 Suto Agoston Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignát Judit-Anna
21 Tolan Cristian Colegiul Național Unirea Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro