home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Acs David Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna
2 Bondor Tamas Liceul Tehnologic Electromures Tirgu-Mures Osztian Erika
3 Chelarescu Paul Constantin Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
4 Ciurca Tudor Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
5 Dan Alexandru Colegiul Național Unirea Tîrgu-Mureș Szabo Zoltan, Csifo Laszlo Lorand
6 Florea Andrei Mihai Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Tîrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian
7 Forgaci Paul Liceul Tehnologic Electromures Tirgu-Mures Kondert Eniko
8 Jancso Henrietta Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna
9 Karacsony Antonio Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Szabo Zoltan
10 Kucsvan Attila Liceul Tehnologic Electromures Tirgu-Mures Osztian Erika
11 Kucsvan Zsolt Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna
12 Lorinczi Norbert Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna
13 Mare Cosmin Adrian Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Szabo Zoltan
14 Moldovan Vlad Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Szabo Zoltan
15 Muresan Bogdan Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
16 Muresan Raul Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
17 Nașca Sergiu Alin Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Tîrgu-Mureș Bogdan Sanda, Amanoae Iulian
18 Nagy Daniel Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna
19 Nasca Bogdan Catalin Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Bogdan Sanda, Amanoae Iulian
20 Pal Tamas Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna
21 Prunean Gabriel Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Gorea Claudiu-Cristian
22 Stefan Sebastian Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
23 Szabo Botond Ferenc Liceul Tehnologic Electromures Tirgu-Mures Osztian Erika
24 Vajda Lorand-Szilard Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Simon Maria-Magdolna


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro