home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Blaga Bogdan Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Mailat Ildiko
2 Cseke Tamas Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balázs-Oldal Katalin
3 Dica Mihai Antonio Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Lupsor Leontin
4 Dordea Vlad Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Mailat Ildiko
5 Draghici Septimiu Constantin Liceul Tehnologic Nr.1 Ludus Botezan Claudia
6 Farcas Maria Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
7 Felegean Sebastian Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Lupsor Leontin
8 Fulop Marton Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde
9 Halasz Botond Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde
10 Hanusz Attila Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde
11 Hilbert Dennis Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
12 Mailat Radu Ionuț Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Tîrgu-Mureș Mailat Ildiko
13 Mehedin Bogdan Mihai Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Lupsor Leontin
14 Moldovan Rareș Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Tîrgu-Mureș Racoți Mihaela
15 Moldovan Armina Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela
16 Moldovan Valentin Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
17 Moldovan Raul Ovidiu Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
18 Moldovan Dragos Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
19 Moldovan Andrei George Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
20 Nita Dan Lucian Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
21 Somai Norbert Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde
22 Sonea Ovidiu Dan Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand
23 Sopterean-Pop Adrian Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela
24 Stoica Attila Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde
25 Szabo Henrietta Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balázs-Oldal Katalin
26 Tocaciu Valeria Andrada Liceul Tehnologic Nr.1 Luduș Botezan Claudia
27 Vinczi Richard Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro