home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Neamt

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Apetrei Codrin-Andrei Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Onofrei Daniel
2 Avadanei Paul-Vlad Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Gavril Petru Florin
3 Blaga Andrei-Mihai Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Blaga Gabriela, Ene Dumitru
4 Bodron Petru-Alexandru Colegiul Național "Ștefan cel Mare", Orașul Tîrgu-Neamț Cracană Ioan
5 Branea Alexandru Colegiul Naţional „Petru Rareş“, Municipiul Piatra-Neamţ Olaru Liviu-Constantin
6 Ciubotariu Vlad-Călin Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru
7 Cozma Laura Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Moldovanu Florin
8 Damian Alexandru Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Moldovanu Florin
9 Diac D. Gabriel Liceul Teoretic “Vasile Alecsandri”, Comuna Săbăoani Cojan Lilioara
10 Diac P. Gabriel Liceul Teoretic “Vasile Alecsandri”, Comuna Săbăoani Cojan Lilioara
11 Donici Alexandra-Maria Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Gavril Petru Florin, Moldovanu Florin
12 Dorneanu Eduard-Gabriel Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru
13 Filip Vasile Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru
14 Ivașcu Vlad-Alexandru Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Gavril Petru Florin, Moldovanu Florin
15 Matei Ana-Ruxandra Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Moldovanu Florin
16 Minuţ Mihai-Dimitrie Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru
17 Mircea Adrian-Mihai Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Manolache Gheorghe, Ene Dumitru
18 Nedelcu Mihai-Vlad Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Onofrei Daniel
19 Nicolau Ovidiu-Pet​ru Colegiul Naţional „Petru Rareş“, Municipiul Piatra-Neamţ Olaru Liviu-Constantin
20 Rotaru Gheorghe-Iulian Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Onofrei Daniel
21 Sandu Irina Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Moldovanu Florin
22 Stanciu Victor-Nicolae Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Gavril Petru Florin
23 Susanu Andrei-Iulian Liceul Teoretic “Vasile Alecsandri”, Comuna Săbăoani Cojan Lilioara
24 Tălmăcel Sergiu Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Moldovanu Florin
25 Tîrniceriu Andrei Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru
26 Vasiliu Ana Colegiul Național "Ștefan cel Mare", Orașul Tîrgu-Neamț Cracană Ioan


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro