home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Sibiu

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Albu Sebastian Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta
2 Antinie Radu Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea
3 Barac-Antonescu Samuel Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș Enea Constantin
4 Braga Cristina Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta
5 Dezsi Marcus Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta
6 Dragomir Darian Nicolae Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea
7 Florea Adrian Cristian Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah
8 Frățilă Ionuț Andrei Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia
9 Ispas Ioan Alexandru Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah
10 Luca Bogdan Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta
11 Mănescu Andrei Cătălin Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea
12 Mathe Cristian Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta
13 Miclăuș Ionuț Dumitru Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea
14 Micu Elena Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta
15 Moga Amadeus Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș Enea Constantin
16 Nanu Paul Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia
17 Oltean Alexandru Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen
18 Poplăcean Ionuț Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia
19 Pravariu Alin Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta
20 Pridie Ceridian Atanasie Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea
21 Prisăcaru Antim Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta
22 RÓnea Iulia Georgiana Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah
23 Sideriaș Nicolae Liceul teoretic "Axente Sever" Mediaș Voicea Loredana
24 Sima Iulia Nicoleta Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea
25 Stănculescu Alexandru Paul Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah
26 Szoke Sergiu Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș Enea Constantin
27 Topor Mihai Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen
28 Urian Adrian Mircea Liceul teoretic "Axente Sever" Mediaș Voicea Loredana
29 Vințan Radu Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro