home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Sibiu

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Băcilă Radu Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta, Ignat Cornelia
2 Baciu Nicolae Eduard Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Drăgan Marcel, Ciurea Stelian
3 Bārsan Ilie Casian Liceul teoretic "Axente Sever" Mediaș Florea Gabriela
4 Belea Andra Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta, Ignat Cornelia
5 Bernhardt Fabian Ştefan Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina
6 Bīrsan Diana Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta, Ignat Cornelia
7 Boboc Bogdan Ioan Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia
8 Boncea Şerban Andrei Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina
9 Burla Alexandru Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Pătcaș Felicia
10 Candea Tudor Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Drăgan Marcel, Ciurea Stelian
11 Crăciun Alexandru Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina
12 Cracea Darius Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia
13 Cruceat Dan Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Pătcaș Felicia
14 Drăgoiu Raul Ioan Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Drăgan Marcel, Ciurea Stelian
15 Dragosin Alex Andrei Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Drăgan Marcel, Ciurea Stelian
16 Faur Dorotheea Lidia Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Pătcaș Felicia
17 Florea Mihai Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Pătcaș Felicia
18 Gāmfăleanu Vlad Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Popa Virginia
19 Gogozan Ilie Danniel Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta, Ignat Cornelia
20 Gorea Ioan Colegiul Național \"Samuel von Brukenthal\" Sibiu Drăgan Marcel, Ciurea Stelian
21 Holerga Flavius Adrian Liceul teoretic "Axente Sever" Mediaș Florea Gabriela
22 Luca Ioan Vlad Liceul teoretic "Axente Sever" Mediaș Florea Gabriela
23 Marica Andrei Marian Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia
24 Mihali Vlad Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina
25 Moldovan Radu Constantin Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Pătcaș Felicia
26 Morari Ioan Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș Blezu Claudia
27 Pīrvu Rareş Paul Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Popa Virginia
28 Savu Cristian Gabriel Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș Blezu Claudia
29 Taloş Silvan - Adrian Colegiul Național \"Octavian Goga\" Sibiu Pătcaș Felicia
30 Tarnu Ilie-Cristian Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Drăgan Marcel, Ciurea Stelian
31 Udrea Horațiu Alexandru Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina
32 Volosciuc Cristian Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro