home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Suceava

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Șlincu Șerban Ștefan Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius,Marcu Ovidiu -Marian,Dana Marcu
2 Andronache D. Simone Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa
3 Bardan Adrian - Ovidiu Colegiul National "Mihai Eminescu" Brădățan Claudița
4 Bejenariu Ionuț Daniel Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul
5 Candrea Laurențiu Vasile Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa, Dumitrașcu Gabriela
6 Chirică M. Cristian Neemia Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa
7 Cojocariu Ștefan Ciprian Colegiul National "Ştefan cel Mare" Vlad Giorgie Daniel, Costineanu Veronica Raluca
8 Cosovanu Andrei Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Hriscă Steluța
9 Diaconu Călin Colegiul National "Dragoş Vodă" Măgurean Marius
10 Doboș Paul Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa, Dumitrașcu Gabriela
11 Enăchioiu Teofana Colegiul Naţional "Nicu Gane" Fălticeni Bodnariu Mariana
12 Filip Andrei Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Petronela Marinela Aga
13 Franciuc Sergiu Daniel Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa,Dumitrașcu Gabriela
14 Grigore Vlăduţ-Cosmin Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Ionescu Gabriela
15 Hariga George Codrin Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Măgurean Marius
16 Hojbotă Valentin Ionuț Colegiul Alexandru cel Bun Gura Humorului Hojbotă Rodica
17 Iacob Constantin Cristian Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela
18 Lazar Vlad Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius,Marcu Ovidiu - Marian
19 Manghiuc Teodor Florin Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa,Dumitrașcu Gabriela
20 Maxim Tudor Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius,Marcu Daniela
21 Moroșan Ionuț Mihai Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius
22 Murariu Vasile Alexandru Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa,Dumitrașcu Gabriela
23 Nicolaiev Paul Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Măgurean Marius
24 Pavăl Răzvan Colegiul National "Ştefan cel Mare" Vlad Giorgie Daniel, Costineanu Veronica Raluca
25 Popovici Iulian Colegiul National "Mihai Eminescu" Brădățan Claudița, Popa Carmen
26 Rebenciuc Laurentiu Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Hrișcă Steluța
27 Sofian Dominic Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Hrisca Steluta
28 Solovan Ilarion Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Vlad Giorgie Daniel, Costineanu Veronica Raluca
29 Vultur David Colegiul Naţional "Nicu Gane" Fălticeni Ilincăi Florin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro