home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Suceava

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Șpac Robert Florian Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela
2 Ștefănescu Cristian Radu Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian, Ududec Marius
3 Ailenei Siviu Narcis Colegiul National "Mihai Eminescu" Pintea Eugen
4 Amaistroaie Radu Colegiul National "Eudoxiu Hurmuzache" Rădăuți Lazarescu Antoneta
5 Apostol Alexandru Sergiu Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela
6 Atănăsoaie Flavius Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela
7 Balan Alexandru Colegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen
8 Beilic Razvan Sbastian Colegiul National "Mihai Eminescu" Pintea Eugen
9 Buga Eusebiu Colegiul Alexandru cel Bun Gura Humorului Cicu Dorina
10 Buraciuc Mihai -Calin Colegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen
11 Caciuc Octavian-Tudor Colegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen
12 Cazamir Teodor Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Mariuc Florin
13 Cerbu Vlad Colegiul National "Dragoş Vodă" Măgurean Marius
14 Cernișov S. Melody Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa
15 Cojocaru Camelia Colegiul National "Mihai Eminescu" Pintea Eugen
16 Corjuc Vlad Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela
17 Cosovan Cristina Irina Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela
18 Dănilă Albert Colegiul Naţional "Nicu Gane" Fălticeni Ilincăi Florin
19 Diac Adrian Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Măgurean Marius
20 Doroftei Andrei Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius
21 Doroftei Cristina Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela
22 Ficiuc Florin Sebastian Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian
23 Gavrilovici Cătălina Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela
24 Hănțăscu Raul Alexandru Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius
25 Haja Florin Gabriel Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul
26 Hreceniuc Cristian Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela
27 Iuga Ilie Bogdan Colegiul National "Mihai Eminescu" Pintea Eugen
28 Lefter George Colegiul "Alexandru cel Bun" Gura Humorului Cicu Dorina
29 Lupașcu Ștefan Marcel Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius
30 Mariuc Cătălin Colegiul National "Dragoș Vodă" Măgurean Marius
31 Mihăluță Filip Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius
32 Miler Vlăduț Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela
33 Nenișcă Maria Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela
34 Niga Alexandru Constantin Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela
35 Palaghianu Dumitru Marius Colegiul National de Informatică "Spiru Haret" Freitag Gabriela, Mocanu Corina
36 Prodan Anca Colegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen
37 Prună Ștefan Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian
38 Rotaru Ioana-Claudia Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian
39 Savin Alexandru Andrei Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Măgurean Marius
40 Simion Ruben Andrei Colegiul National "Ştefan cel Mare" Hatmanu Cristina-Mihaela
41 Simion Munteanu Paul Vasile Colegiul National "Ştefan cel Mare" Marcu Ovidiu-Marian
42 Siran Ioan Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius
43 Tanislav Cosmin Gabriel Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius
44 Ungureanu Octavian Paul Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius
45 Ungureanu Daniel Colegiul Na?ional ”Petru Rare?” Suceava Ududec Marius
46 Ursachi Ștefan Daniel Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela
47 Vaman Adina Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Mariuc Florin
48 Vasilcovschi Tudor Colegiul Alexandru cel Bun Gura Humorului Cicu Dorina
49 Ventuneac Andrei Tudor Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius
50 Zăicescu Andrei Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian
51 Zetu Beniamino Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro