home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Timis

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Arambasa Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
2 Beles Damian Teodor Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea
3 Brumar Raul Colegiul National C.D. Loga Timisoara Stanga Mirela
4 Cordun Cristina Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Ianc Felicia
5 Fistea Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin
6 Gergelyfi Levente Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Ilonczai Zsolt
7 Herman Paul Liceul Teologic Baptist Timisoara Trandafir Livia
8 Hoha Catalin Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin
9 Iures Tudor Palatul Copiilor Timisoara Tarziu Mircea
10 Jager Patrick Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin
11 Kinzersky Bogdan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin
12 Lapuste Mihai-Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea
13 Licaret Raul Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea
14 Luca Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea
15 Luntraru Adriana Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Stanga Mirela
16 Malekshahian Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea
17 Miklos Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea
18 Muthi Razvan Palatul Copiilor Timisoara Tarziu Mircea
19 Olariu Victor Liceul Teologic Baptist Timisoara Trandafir Livia
20 Pantelimon Horia Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
21 Pela Flavia Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Bohm Cristina
22 Pescaru Alexandru Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Stanga Mirela
23 Rochian Vlad-Mihai Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea
24 Stanici Sebastian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Bohm Cristina
25 Suici David Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara Carabas Tatiana, Bogdanescu Simona
26 Szoke Denis Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin
27 Toth Alexandru-Florian Liceul Teoretic J.L.Calderon Timisoara Jitarasu Daniela
28 Trifa Teodora Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin
29 Uleu Alexandru Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Stanga Mirela
30 Zambo Harris Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro