home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Timis

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Branzan Denisa Colegiul National C.D. Loga Timisoara Boar Renata, Ruset Ovidiu
2 Brinzas Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
3 Burger Monica Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Ianc Felicia
4 Chincea Raul Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara/Palatul Copiilor Bohm Cristina, Junea Sanda, Tarziu Mircea
5 Ciuta Andrei Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Damian Lavinia
6 Cojocaru Laura Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Damian Lavinia
7 Craciun Darian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Ianc Felicia
8 Crisan Vasile Liceul Teologic Baptist Timisoara Trandafir Livia
9 Debucean Caius Colegiul National C. Brediceanu Lugoj / Clubul Copiilor Lugoj Jeberean Marineta / Vida Cristian
10 Lazaroaia Ciprian-Nicolae Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Simulescu Adriana
11 Matraguna Mihai Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
12 Militaru Mihai-Adrian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Simulescu Adriana
13 Mirea Andrei-Sergiu-Sorin Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Ianc Felicia
14 Narita Alexandru Thomas Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ianc Felicia, Simulescu Adriana
15 Nemtoc Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
16 Pocol Bogdan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
17 Predusel David Colegiul National I. Hasdeu Lugoj Ujhelyi Manuela
18 Radut Bogdan Colegiul National C.D. Loga Timisoara Boar Renata, Ruset Ovidiu
19 Ramneantu Emanuel Adrian Liceul Teoretic Nikolaus Lenau Timisoara Ruican Violeta
20 Rosu Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara/Palatul Copiilor Bohm Cristina, Junea Sanda, Gheju Nina
21 Sosdean Lucian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ianc Felicia, Simulescu Adriana
22 Tiboca Denis Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Damian Lavinia
23 Vasile Robert Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Damian Lavinia


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro