home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Timis

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Andra Radu Colegiul National Banatean Toma Rodica, Branga Monica
2 Babalau Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea
3 Barbu Bogdan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Bohm Cristina
4 Biberea Calin Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Bohm Cristina
5 Bild Andreas Colegiul National C.D. Loga Timisoara Stanga Mirela, Damian Lavinia
6 Bokor Zalan Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Mauzer Erika
7 Botean Catalin Colegiul National C. Brediceanu Lugoj Ianculescu Doru
8 Camenita Bianca-Andreea Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Bohm Cristina
9 Cosmiuc Robert Liceul Teologic Baptist Timisoara Trandafir Livia
10 Cubitchi Alexander Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
11 Curca Alexandru-Daniel Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
12 Dejica Cristian Colegiul National C. Brediceanu Lugoj Ianculescu Doru
13 Dobre Bogdan Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana
14 Fara Vlad Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea
15 Florea Alexandru Bogdan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
16 Gama Valentin-Maximilian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana
17 Gurgus Alexandru Josef Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
18 Herisanu Cristian Nicolae Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
19 Ilca Ioan Dragos Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea
20 Ioncica Andrei Colegiul National C. Brediceanu Lugoj Ianculescu Doru
21 Irimia Maria Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
22 Laitin Eduard Brata Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea
23 Lazureanu Calin Colegiul National Banatean Toma Rodica, Branga Monica
24 Macovei Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana
25 Malicki Raisa-Alexandra Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana
26 Mateescu Andreea Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea
27 Mazilu Razvan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana
28 Miculit Razvan-Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Bohm Cristina
29 Mironiuc Miriam Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea
30 Moticica Sebastian Colegiul National I. Hasdeu Lugoj Torok Ladislau
31 Murariu Sebastian Cosmin Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
32 Necula Dan-Gabriel Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
33 Nistorescu Andrei Colegiul National I. Hasdeu Lugoj Torok Ladislau
34 Oproiu Constantin Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
35 Orosz Kelemen Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Mauzer Erika
36 Pap Denisa Colegiul National C.D. Loga Timisoara Boar Renata
37 Pava David Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea
38 Petrovici Raluca Colegiul National C.D. Loga Timisoara Boar Renata
39 Ploscaru Calin Colegiul National I. Hasdeu Lugoj Torok Ladislau
40 Rosu Alin-Petru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
41 Samfirescu Stefan Colegiul National C.D. Loga Timisoara Boar Renata
42 Sava Alexandru Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara Bogdanescu Simona, Carabas Tatiana
43 Sosdian Bogdan Colegiul National C.D. Loga Timisoara Stanga Mirela, Damian Lavinia
44 Stepanov Nicola Paul Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea
45 Stiegelbauer Paul Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea
46 Stoica Theodor Colegiul National C.D. Loga Timisoara Stanga Mirela, Damian Lavinia
47 Stratone Sergiu-Antonio Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana
48 Stroia Constantin-Dacian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Bohm Cristina
49 Suciu Radu Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea
50 Szabo Liza Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Mauzer Erika
51 Szasz Tamas Liceul Teoretic Bartók Béla Timisoara Mauzer Erika
52 Timar Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea
53 Vasile Madalina Andreea Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda
54 Vlad Tudor Colegiul National I. Hasdeu Lugoj Torok Ladislau
55 Vlad Raluca Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana
56 Yuzgulen Behiye-Begum Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro