home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Valcea

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Andrei Mihai-Valentin Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia
2 Bădiță Marin-Georgian Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia
3 Cīrstea Ștefan Teodor Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Cojocaru Nicoleta
4 Craioveanu Iulian-Raul Colegiul Național Gib Mihăescu Drăgășani Nedelcuță Ana-Maria
5 Croitorescu Mădălin Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Rm.Vālcea Cataragă Issabella
6 Diaconescu Florin Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Cojocaru Nicoleta
7 DRĂGAN PETRUŢ-ADRIAN Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA
8 Drăgan Valentin Adrian Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia
9 FLORI DAMIAN-DUMITRU Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA
10 Lazăr Maria Irina Colegiul Național \"Mircea cel Bătrān\" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia
11 MADAN IOAN-MIHAIL Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA
12 Micle Sergiu Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Rm.Vālcea Cataragă Issabella
13 Nicula Ștefan Dorin Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Aspru Octavian, Grecea Violeta
14 Papa Victor Alexandru Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia
15 Popa Andrei Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia
16 RENTEA ROBERT-CONSTANTIN Colegiul Național \"Mircea cel Bătrān\" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA
17 ROMANOIU ADRIAN-ION Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA
18 SIMA Alexandru Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA
19 Vīlculescu Bogdan Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Rm.Vālcea Cataragă Issabella
20 Voinea Andrei-Ioan Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro