home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Vaslui

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Bosoi Bogdan Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica
2 Bujoreanu Vlad Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica
3 Buzamat Ionut Alexandru Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan
4 Calinciuc Theodor Liceul Tehnologic Nicolae Iorga Negresti Matei Gabriel
5 Chiriac Andrei Alexandru Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu, Andrei Grigorean
6 Ciobanu Daiana Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica
7 Ciocan Dragos Constantin Liceul Tehnologic Nicolae Iorga Negresti Matei Gabriel
8 Ciovnicu Narcis George Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu
9 Ciulei Virgil Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica
10 Constandache Andi Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Gradinaru Ion
11 Darie Dragos Liceul Tehnologic Nicolae Iorga Negresti Matei Gabriel
12 Ghiorghe Andrei Alexandru Liceul Teoretic Emil Racovita Popica Camelia
13 Huhurez Marius Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Nicu Vlad-Laurentiu
14 Iftime Bianca Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica
15 Iordache Viorel Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica
16 Mindrescu Andu Razvan Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica
17 Necula Alexandru Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica
18 Oanea Smit Andrei Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu
19 Palade Thomas Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica, Pracsiu Dan
20 Popa Andrei Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Nicu Vlad-Laurentiu, Andrei Grigorean
21 Radu Ionut Alexandru Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan
22 Silitra Florin Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica
23 Simion Andrei Ionut Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro