home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

                                             

7 martie 2015 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

23 februarie 2015 Au fost postate regulamentele OJI, precum si sfaturi de buna practica pentru OJI si ONI(sectiunea REGULAMENT)

A fost postat fisierul cu numarul locurilor alocate pentru ONI 2015 (Locuri ONI 2015)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Vaslui

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Adam Ioana Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica
2 Anastasiei Marius Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Pracsiu Dan, Ursu Gabriela
3 Angheluta Raluca Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Giurcanu Vlad
4 Bita Alexandru Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica
5 Bulai Andrei Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica
6 Burghelea George Liceul Teoretic Emil Racovita Pracsiu Dan, Ursu Gabriela
7 Carabas Robert Iancu Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu
8 Ciocan Catalin Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu
9 Ciripescu Teodor Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Giurcanu Vlad
10 Craiu Andrei Alexandru Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu
11 Dibu Matei Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui Leustean Liliana Cristina
12 Dragoi Andrei Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu
13 Durlesteanu Radu stefan Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica
14 Gemene Adrian Marian Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu
15 Hlensche Sabina Elena Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan
16 Manaila Andrei Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu
17 Mariciuc Cecilia Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica
18 Maximiuc Mihail Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Gradinaru Ion
19 Miron Raul Emilian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan
20 Mocanu Ada Astrid Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Gradinaru Ion, Mocanu Bogdan
21 Odobesteanu Alexandru Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Giurcanu Vlad
22 Patras Fabian Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica
23 Pintilie Bogdan Ioan Liceul Teoretic Emil Racovita Pracsiu Dan, Ursu Gabriela
24 Piscanu Virgil Stefan Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Gradinaru Ion
25 Sava Andreea Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan
26 Sava Vasile Daniel Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica
27 Secrieru Robert Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Gradinaru Ion
28 Stafie Vladut Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Sebeni Alina Maria
29 Toderica Alexandru Adrian Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu
30 Zaharia Stefan Tudor Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro