home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Vlad Stefan Marian Scoala Gimnaziala " Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 0 85 85 calificat
2 Benghe Cristian Scoala Gimnaziala "Mircea Cel Batran" Pitesti Cioara Paula 20 35 55 calificat
3 Ionescu Tiberiu Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 15 30 45
4 Graure Vlad Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 15 20 35
5 Radu Cezar Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 5 30 35
6 Stancu Sergiu Nicolae Scoala Gimnaziala " Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 35 35
7 Preda Stefan Cristian Scoala Gimnaziala " Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 0 30 30
8 Dumitru Costin Cosmin Scoala Gimnaziala "Mircea Cel Batran" Pitesti Cioara Paula 0 25 25
9 Georgescu Andrei Alexandru Scoala Gimnaziala " Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 20 20
10 Iancu Andrei Scoala Gimnaziala " Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 0 20 20
11 Iliescu Bianca Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 0 20 20
12 Ghiordunescu Radu Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 0 0 0
13 Ionila Bianca Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 0 0 0
14 Jinga Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana 0 0 0
15 Juganaru Maria Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 0
16 Olteanu Stefania Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 0
17 Serban Radu Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 0
18 Ungureanu Alexandru Ionut Scoala Gimnaziala " Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro