home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7

Rezultate clasa a 6-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 CATRINA Mirela Magdalena Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT 19 79 98 calificat
2 CATRINA Sorana Aurelia Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT 7 79 86 calificat
3 COMANICIU Cristina Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT 7 79 86 calificat
4 ANDREI Jardan Şcoala Gimnazială Nr. 5, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 58 0 58
5 ANDONE Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT 0 49 49
6 PINTILICIUC Ana-Maria Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT 0 34 34
7 RADULESCU Răzvan Şcoala Gimnazială Nr. 12, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 30 30
8 ULIERU Ioana Colegiul de Ştiinţe "Grigore Antipa", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 28 28
9 ŢUICĂ Mara Colegiul "Emil Racoviţă", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
10 ADAM Alexandru Peter Thal RÔşnov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
11 BĂDULESCU Roxana Colegiul de Ştiinţe "Grigore Antipa", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
12 BEJAN Vlad Colegiul "Emil Racoviţă", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
13 BOGHIŢĂ Răzvan Şcoala Gimnazială Nr. 4, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
14 BUCESCU Andreea Colegiul Naţional "Aprily Lajos", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
15 GARCU Bogdan Şcoala Gimnazială Nr. 2, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
16 IANCĂU Alexandru Şcoala Gimnazială Nr. 4, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
17 LUPŞA Simona Şcoala Gimnazială "Peter Thal", RÔşnov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
18 MALANCIOU Daniel Şcoala Gimnazială Nr. 8, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
19 MINCA Daria Colegiul de Ştiinţe "Grigore Antipa", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
20 NASTASE Paraschiva Şcoala Gimnazială Nr. 9, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
21 OLTEI Sebastian Liceul "Andrei Mureşanu", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
22 SPĂTARU Andrei Cristian Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă", Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0
23 STĂNCESCU Constantine Şcoala Gimnazială Nr. 5, Braşov Centrul de Excelenţă pt. Gimanziu 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro