home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Negoescu Divia Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 30 70 100 calificat
2 Nicola Alexandra Scoala Gimnaziala "Sf. Dumitru" Craiova Baluna Daniela 30 70 100 calificat
3 Ivancu Bogdan Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela 45 20 65 calificat
4 Anghel Mihnea Palatul Copiilor Preoteasa Cezarian 35 20 55 calificat
5 Durlanescu Stefan Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela 25 30 55 calificat
6 Ciuperceanu Vlad Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela / Nicoli Marius 10 20 30 calificat
7 Dinu Lucian Stefan Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 25 25
8 Stancu Teodora Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 15 10 25
9 Teodorescu Tania Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 20 0 20
10 Preda Maria Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 15 0 15
11 Predesel Paul Octavian Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu" Craiova Predesel Elena 0 15 15
12 Patrulescu Alicia Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 10 10
13 Alecsie Ariana Gabriela Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Predesel Elena 0 0 0
14 Badea Maria Antonia Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Predesel Elena 0 0 0
15 Bogdan Ana Maria Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 0
16 Caracuda Paunescu Mihai Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 0 0 0
17 Ciurea Maria Alexandra Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Predesel Elena 0
18 Eremia Tatiana Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Schiopu Liliana 0 0 0
19 Girleanu Andrei-Alexandru Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Schiopu Liliana 0 0 0
20 Gunescu Corneliu Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 0
21 Gutoiu Mihai Alexandru Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Predesel Elena 0 0 0
22 Istrate Darius Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela 0 0 0
23 Mihailescu Ioana Cristina Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Predesel Elena 0
24 Mituletu Patricia Palatul Copiilor Craiova Iovan Valeriu 0 0 0
25 Opritoiu Claudia Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela 0
26 Preda Sergiu Adrian Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Schiopu Liliana 0 0 0
27 Predoi Alexia Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 0 0 0
28 Tapu Paula Elena Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Predesel Elena 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro