home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dumitrescul Eduard Colegiul National "Ştefan cel Mare", Palatul Copiilor Suceava Marcu Daniela, PÓnzaru Liviu 65 75 140 calificat
2 Rusu Bogdan Colegiul National "Ştefan cel Mare", Palatul Copiilor Suceava Marcu Daniela, Șoiman Ștefania 10 20 30
3 Guliciuc I. Andrei Iulian Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Gavrilovici Zinica / Ștefănescu Daniela Narcisa 15 0 15
4 Țebrean Andreea Palatul Copiilor Suceava / Scoala Gimnaziala Nr. 9 "Ion Creanga" Suceava Liviu-Vasile PÓnzaru 10 0 10
5 Mawas F. Matei Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Gavrilovici Zinica / Ștefănescu Daniela Narcisa 10 0 10
6 Pascaru Andrei - Tudor Colegiul National "Mihai Eminescu" Brădățan Claudița 10 0 10
7 Adomnică Călin Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela 0 0 0
8 Aioanei Ioana - Ştefania Colegiul National "Mihai Eminescu" Brădățan Claudița 0 0 0
9 Cocoș Matei Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela 0 0 0
10 Diaconu Ana Maria Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela 0 0 0
11 Gabor G. Simon Silviu Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Gavrilovici Zinica / Ștefănescu Daniela Narcisa 0 0 0
12 Grigoriciuc D. Iulian Matei Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Gavrilovici Zinica / Ștefănescu Daniela Narcisa 0 0 0
13 Petraşuc Ana Colegiul National "Mihai Eminescu" Brădățan Claudița 0 0 0
14 Petrișor Denisa Școala Gimnazială Nr. 3 Suceava Petrovici Daniela 0 0 0
15 Pojoga S. Iosua Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Gavrilovici Zinica / Ștefănescu Daniela Narcisa 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro