home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 CRĂCIUN DAN Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Furdui Călin 100 8 108 calificat
2 TRĪNC ADRIAN Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae-Virgil / Berindeie Elena 23 46 69
3 HEGEDUȘ SIGISMUND-PAUL Colegiul Național "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin 33 34 67
4 GOIA DANIELA Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae-Virgil / Berindeie Elena 23 28 51
5 GĂINAR DAN Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Furdui Călin 43 0 43
6 FODOR GEORGE-DAVID Liceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Badu Mihai 33 0 33
7 MOLDOVEANU DAN Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 33 0 33
8 MUNTEAN EDEN-NATAN Colegiul Național "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin 10 20 30
9 TRUȚĂ VLAD-CRISTIAN Liceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Badu Mihai 15 8 23
10 SCARLAT ALIN Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius 0 21 21
11 CĂPĪLNEAN ADRIAN Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 15 0 15
12 ȚOC MARIUS-NICOLAE Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Humeniuc Ramona 0 12 12
13 ALISIE RĂZVAN Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius 0 8 8
14 MIHAI ILIE Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Florea Mihaela 5 0 5
15 CRIȘAN DARIUS Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 4 0 4
16 OANCEA ANDREEA Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 0 4 4
17 POPESCU BOGDAN Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Marian Luminița 0 4 4
18 SOLYOM FELIX-ȘTEFAN Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Humeniuc Ramona 4 0 4
19 CEUCA LAURA Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Mureșan Laura 0
20 DĂNILĂ RĂZVAN Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Lebădă Monica 0
21 GRUIAN DAVID Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Humeniuc Ramona 0
22 HĂLMĂGEAN IULIAN Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Florea Mihaela 0
23 JUGARIU DRAGOȘ Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Furdui Călin 0
24 MARUNEAC VLAD Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Muntean Marius 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro