home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 BANU ANDREI Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta 100 20 120 calificat
2 FURDUI GEORGE Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae-Virgil / Berindeie Elena 56 35 91 calificat
3 BOGDAN ȘTEFAN Colegiul Național "Avram Iancu" - CĪMPENI Berindeie Nicolae-Virgil / Berindeie Elena 55 5 60
4 DRĂGUȘ ALEXANDRU Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Onac Sebastian 29 25 54
5 MOLDOVEANU MIHAI Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Teglaș Maria 34 20 54
6 BĀLC HOREA Colegiul Național "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin 20 20 40
7 PINTEA GABRIEL Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 25 15 40
8 BENDEA SERGIU-DANIEL Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Onac Sebastian 20 15 35
9 MĂTUȘA GHEORGHE Colegiul Național Militar "Mihai Viteazul" - ALBA IULIA Marian Luminița 20 15 35
10 JELER CRISTIANA Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 10 20 30
11 POPA SERGIU Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 15 15 30
12 STOIAN RADU-ION Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta 20 5 25
13 COMȘA CEZAR Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Drăguș Daniela 21 0 21
14 OLTEAN EMILIA Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Palcu Carmen 20 0 20
15 PETREA EDUARD-FLAVIUS Colegiul Național "David Prodan" - CUGIR Crăciun Janeta 0 20 20
16 RAD RAREȘ Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Ghiță Romanța 20 0 20
17 TOTOIAN MARIUS-HORAȚIU Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Palcu Carmen 20 0 20
18 ROȘA ANDREEA Liceul "Horea, Cloșca și Crișan" - ABRUD Iancu Alina-Marieta 5 0 5
19 ANCĂU ADRIAN-ILIE Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Palcu Carmen 0
20 CĪMPEAN RAREȘ-ALEXANDRU Colegiul Național "Titu Maiorescu" - AIUD Groza Sorin 0
21 DRAGOȘ LUCIAN Colegiul Național "Inochentie Micu Clain" - BLAJ Dehelean Ovidiu 0
22 GOREA SILVIU-IONEL Liceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Tia Corina 0
23 MĂRGINEAN TIBERIUS Colegiul Național "Horea, Cloșca și Crișan" - ALBA IULIA Palcu Carmen 0
24 MANDEAL CRISTIAN Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Drăguș Daniela 0
25 UILĂCAN ROXANA Colegiul Național "Lucian Blaga" - SEBEȘ Drăguș Daniela 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro