home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arad

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Maria Andrei Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Ilea Delia, Sabău Diana Elena 95 20 115 calificat
2 Ardelean Adrian-Florin Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 26 25 51 calificat
3 Prodan Cristian Raul Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 20 25 45
4 Șișu Anca Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 20 20 40
5 Deme Sebastian Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 20 20 40
6 Floca Tudor Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 20 20 40
7 Rotariu Dennis-Claudiu Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 20 20 40
8 Stanc Damaris Maria Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 20 20 40
9 Gherman Sebastian Costin Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 5 25 30
10 Ciobanu Luca-Simon Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 20 5 25
11 Grigoraș David Colegiul Național "Elena Ghiba Birta" Arad Popescu Adriana, Cioran Ramona 5 20 25
12 Buzatu David Colegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț 21 0 21
13 Viski Paul Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Sabău Diana Elena 20 0 20
14 Lazăr Vlad Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Sabău Diana Elena 15 0 15
15 Mogoș Raul Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Ilea Delia, Sabău Diana Elena, Șandru Andrea 10 5 15
16 Călinoiu Paul Alexandru Nicolae Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 0 5 5
17 Șandru Carin Norbert Colegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 0
18 Bâte Răzvan Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Sabău Diana Elena 0
19 Biro Darius Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria 0 0
20 Cheșa Casian Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria 0 0
21 Crișan Claudiu Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria 0 0
22 Czupper Mihaela Carina Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia 0
23 Gabrian Marian Vlad Colegiul National "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla 0 0 0
24 Incicău Alexandru Colegiul Național "Moise Nicoară", Arad Sabău Diana Elena 0
25 Lorincz Andrei Serban Colegiul National "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla 0 0 0
26 Miclea Flavius Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria 0 0
27 Mihalachi Razvan Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria 0 0
28 Olar Andrei Liceul Tehnologic \"Iuliu Maniu\" Arad Stoia Mirela, Todor Maria 0 0 0
29 Pestean Alexandru Damian Colegiul National "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla 0 0
30 Piroș Dan Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria 0
31 Rusu Alex Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro